Teledysk ślubny czy film? Przeczytaj ten artykuł, zanim podejmiesz decyzję

Coraz częściej pary młode zamiast długiego filmu ślubnego decydują się na krótki teledysk z migawkami z ich wyjątkowej uroczystości. Nic w tym dziwnego! Oczywiście nie brakuje tradycjonalistów, dla których godzinny film to zdecydowanie obowiązkowa pamiątka ze ślubu oraz wesela. Nie jesteś zatem osamotniona w poszukiwaniu idealnego kamerzysty, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Ostateczna wersja filmu ma w końcu zostać Twoim ulubionym wyciskaczem łez. Przeczytaj ten wpis i dowiedz się, na co warto zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji o długości filmu ze ślubu.

Długi wyciskacz łez, a może krótkie migawki w żywiołowym teledysku?

To jedno z pierwszych pytań, jakie powinnaś zadać samej sobie. Zanim wybierzesz się do swojego kamerzysty, obejrzyj kilka takich materiałów, dostępnych na wielu stronach Internetowych. Jeżeli uwielbiasz długie ujęcia, przeżywanie na nowo przysięgi czy oglądanie całego pierwszego tańca – prawdopodobnie dłuższy film spełni Twoje oczekiwania. Możesz być pewna, że nie zostanie w nim pominięty żaden ważny moment, a Ty na nowo odnajdziesz w nim piękno tego wyjątkowego dnia. Jeżeli jednak oglądając godzinny film ze ślubu zaczynasz się nudzić, a Twoje serce szybciej bije oglądając niesamowicie żywiołowe teledyski, przepełnione radością  i zaledwie urywkami z najważniejszych punktów tego dnia – teledysk będzie doskonałym rozwiązaniem. Kieruj się swoimi indywidualnymi preferencjami, a złote rady traktuj z dystansem. Wówczas na pewno podejmiesz dobrą decyzję.

Długość ma znaczenie – cena filmu ślubnego

Wiesz już na pewno, dlaczego film ślubny tyle kosztuje. Jeżeli nie [kliknij tutaj] i przeczytaj, co wchodzi w skład takiej usługi.  Masz z pewnością świadomość, że złożenie krótkiego teledysku będzie dużo krótszym procesem, niż montowanie godzinnego filmu z całego wesela. Nakład pracy będzie zdecydowanie większy przy wyborze pierwszej opcji, co na początku zaznaczam i wierzę, że doskonale to rozumiesz. Możesz być pewna, że niezależnie od tego czy tworzę materiał jedynie na teledysk, czy na dłuższy film – zawsze daję z siebie 100%. Chcę uchwycić to, co może wydawać się ulotne i pokazać w filmie Waszą ogromną radość i miłość, która aż unosi się w powietrzu tego dnia. Jestem pewien, że niezależnie od tego, jaką formę filmu wybierzecie, będziecie oglądali go nie tylko ze wzruszeniem, ale także szczerymi uśmiechami na twarzach. Przywołacie w ten sposób ten najważniejszy w Waszym życiu dzień – co z pewnością tylko umocni Waszą relację.

Rozmowa z przyszłym mężem to podstawa

Decyzja o długości filmu ze ślubu może okazać się dużo trudniejsza do podjęcia, niż wyglądało to na początku. Gdy nie możesz się wybrać, jaką formę filmu ślubnego wybrać, warto w tej sytuacji porozmawiać z przyszłym Panem Młodym. W końcu to również jego ślub i chociaż myślisz, że nie jest on zaangażowany w organizację – jest to dla niego równie ważne tak jak dla Ciebie. Porozmawiajcie jak on chciałby, aby wyglądał ten film, czego oczekuje i wówczas udajcie się na spotkanie z kamerzystą. Na takich spotkaniach dokładnie omawiam każdy z prezentowanych rodzajów filmu ślubnego. Gwarantuję, że dużo łatwiej decyduje się wspólnie. A przecież od dnia ślubu będziecie już zawsze podejmować decyzje razem – dlatego taki trening przedmałżeński będzie naprawdę doskonałym rozwiązaniem.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on google
Google+