O MNIE

Piotr Niełacny

Cześć!

Nazywam się Piotr Niełacny, jestem założycielem Fabryki Filmów. Dlaczego powinniście stworzyć swój film właśnie ze mną? Doświadczenie, które nabyłem przy produkcji filmów z pasji i zamiłowania, daje mi możliwość stworzenia niesamowitej pamiątki dla Was i Waszej rodziny na całe życie. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, nie tworze moich filmów według schematu. Zapraszam do kontaktu.

STWÓRZMY RAZEM NIESAMOWITY FILM!

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Przeżywa się go raz i warto zadbać o jego dobre uwiecznienie. Dużo nauczyłem się podczas pracy z różnymi ludźmi, w różnych miejscach. Nie ma dwóch takich samych ślubów, tak samo jak nie ma dwóch takich samych par. Wszyscy jesteśmy inni i mamy różne wymagania i potrzeby, dlatego zawsze dostosowuję ofertę do Was. Przed ślubem zapraszam na kawę gdzie porozmawiamy o Was i o Waszej wizji filmu.

Nie proszę o sztuczne udawanie emocji. Dla mnie najważniejsze jest, żebyście poczuli się swobodnie przed kamerą. Wprowadzenie dobrej atmosfery, doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt sprawi, ze uchwycę wszystkie emocje. Pracuję w sposób dyskretny, nie wsadzam ludziom kamery w talerze, nie filmuję krępujących momentów. Posiadam ukończony kurs liturgiczny, który zezwala na filmowanie w obiektach sakralnych.

Do realizacji filmów używam bezlusterkowców firmy Panasonic, zawsze nagrywam w jakości 4k. Dzięki stabilizatorom takim jak gimbale nagrywam stabilne ujęcia bez drżenia, chociaż czasem lubię też ponagrywać z tzw. ręki, co nadaję szaleństwom na parkiecie jeszcze bardziej dynamiczny klimat. Dźwięk z całego dnia nagrywam przy pomocy zewnętrznych rejestratorów. Mikrofon krawatowy w kościele przypięty do marynarki pana młodego, na sali podpinam rejestrator do miksera zespołu lub dj-a i nagrywam idealny dźwięk z wesela.

W materiałach z Waszego ślubu nie zabraknie również ujęć z drona.

Film i teledysk montuje w nowoczesnym stylu, preferuje dynamicznie zmontowane filmy ślubne o długości od 40 do 60 minut, jest to oczywiście kwestia do dogadania, ale nie zobaczycie u mnie dwugodzinnego tasiemca z samymi tańcami.

Mamy też możliwość wykonania dla Was kompleksowej usługi w postaci pakietu foto-video.

Napisz lub zadzwoń to nic nie kosztuję, na pewno się dogadamy. 🙂

W OFERCIE

Dodatkowy rejestrator dźwięku

Jakośc 4k

Ujęcia dronem

Teledysk z wesela

Pakiet Foto+Video